... града. Той не ме е убеждавал, защото вече бях взел решение, но беше много хубаво да видя, че е щастлив тук", завърши Илкай Гюндоган./ БТА
... града. Той не ме е убеждавал, защото вече бях взел решение, но беше много хубаво да видя, че е щастлив тук", завърши Илкай Гюндоган./ БТА