... кое повече ме е срам, че уча в университета, чиято база е тази болница, или че работя в същата", пише един от тях...Клиниката по алергология
... кое повече ме е срам, че уча в университета, чиято база е тази болница, или че работя в същата", пише един от тях...Клиниката по алергология