... съм от момчетата и атмосферата. Искаме да сме амбициозни. С ръководството комуникацията върви добре. Знаем на какви позиции трябва да се подсилим“, завърши Хулио Веласкес.
... съм от момчетата и атмосферата. Искаме да сме амбициозни. С ръководството комуникацията върви добре. Знаем на какви позиции трябва да се подсилим“, завърши Хулио Веласкес.