... и историята. Защото живеем в епоха, в която всеки, който говори със стари истини, губи. Изводът е да се "продължи напред с нови изречения". Предстои.
... и историята. Защото живеем в епоха, в която всеки, който говори със стари истини, губи. Изводът е да се "продължи напред с нови изречения". Предстои.