... не сме доволни, но обективно е нещо, на което можем да стъпим, за да растем оттук нататък", каза Кристиан Вигенин за изборните резултати на левицата.
... не сме доволни, но обективно е нещо, на което можем да стъпим, за да растем оттук нататък", каза Кристиан Вигенин за изборните резултати на левицата.