... обаче хвърли всички в шок. Оказа се, че комуналните услуги са спрени заради неплатени сметки. Това наложи играчите на Нефтопимик да използват ресторанта за съблекалня.
Нефтохимик Спряха - Новини
В пълен абсурд се превърна двубоят между Лудогорец II и
...... глоба, както и да им отнемат три точки от актива. Сега Нефтохимик пак ще загуби служебно, но няма да има глоби и отнемане на точки.
Управителният съвет на родната федерация по волейбол е взел решение
...... } .cross-site-articles .btvLinks .btvplus{ display: none; } .btvnoviniteArticle { font-family: "Roboto Slab", serif; padding: 25px 0 25px; border-top: 1px solid #f1f1f1; border-bottom: 1px solid #f1f1f1;



