... за неутралитет и по-малко говорене по медиите! Ще призова и псевдодемократите да овладеят емоциите си и да не се правят на разрушители на паметници!Димитър Байрактаров
... за неутралитет и по-малко говорене по медиите! Ще призова и псевдодемократите да овладеят емоциите си и да не се правят на разрушители на паметници!Димитър Байрактаров