... Нико изигра добър мач. Освен инцидента с жълтия картон, съм много доволен от представянето му. Повтарям, не мисля, че беше директен червен картон“, каза Симеоне.
... Нико изигра добър мач. Освен инцидента с жълтия картон, съм много доволен от представянето му. Повтарям, не мисля, че беше директен червен картон“, каза Симеоне.