... този ръст ще платим за инфраструктура – на Microsoft, на Amazon, на дейта центъра, за ток. Да не се окаже, че е „танто за кукуригу“.“
... този ръст ще платим за инфраструктура – на Microsoft, на Amazon, на дейта центъра, за ток. Да не се окаже, че е „танто за кукуригу“.“