... да сменяме географията, ние си оставаме съседи и трябва да имаме интензивна комуникация, включително на ниво историческата комисия", е подчертал посланикът на България в Скопие.
... да сменяме географията, ние си оставаме съседи и трябва да имаме интензивна комуникация, включително на ниво историческата комисия", е подчертал посланикът на България в Скопие.