... епитети. Слава богу, че и двамата имат добър стил, умерени са и се надявам, че ако има диспут между тях, ще бъде интересен за хората".
... епитети. Слава богу, че и двамата имат добър стил, умерени са и се надявам, че ако има диспут между тях, ще бъде интересен за хората".