... да се разделим за няколко часа, да направим консултации и след това да се съберем отново и да се разберем какви ги вършим”, каза той.
Наричам Полуспоразумение - Новини
Имаше включвания от колегите на Хаинбоаз Техните представители подписаха това
...... договорени вчера, няма гаранции. „Аз също не се подписах под това споразумение. Не мога да се подпиша, когато мои хора не са се подписали”, каза синдикалистът.
От снощи наричам това полуспоразумение Още преди да се положат
...... нужда от нещо, което трябва да получиш, цената не е много важна”, коментира още той. Ще останем без ток, ако изключим въглищните централи, предупреди той.
От снощи наричам това полуспоразумение Още преди да се положат
...... имаш нужда от нещо, което трябва да получиш, цената не е много важна”, коментира още той. Ще останем без ток, ако изключим въглищните централи, предупреди той.


