... оставяме да ни разделят и владеят самозвани “освободители”. Ще стане, като намерим как да сме заедно, дори и не за всичко съгласни", пише още той.
... оставяме да ни разделят и владеят самозвани “освободители”. Ще стане, като намерим как да сме заедно, дори и не за всичко съгласни", пише още той.