... и текст. Мисля, че се получи нещо много красиво. Ще излезе до месец и половина, а заглавието е „Чуй ме, аз съм“. Едно интервю на "Филтър"
... и текст. Мисля, че се получи нещо много красиво. Ще излезе до месец и половина, а заглавието е „Чуй ме, аз съм“. Едно интервю на "Филтър"