... е безопасно да го направя”, обясни след мача Осака, добавяйки, че е “леко разтровежна”, тъй като не е искала да се контузва преди US Open.
... е безопасно да го направя”, обясни след мача Осака, добавяйки, че е “леко разтровежна”, тъй като не е искала да се контузва преди US Open.