... нормални. Първенството не е започнало. Искам да оставяме всичко да е на терена. Да оставяме съдиите да си вършат работата и футболистите да си играят".
Моци Нищо - Новини
Спортният директор на Лудогорец Козмин Моци говори след завръщането
...... добър футбол и бе заслужена победата им. Вярвам в обрата, нормално е да вярваме. Не са много нещата, които могат да се кажат", заяви Козмин Моци.
Техническият директор на Лудогорец Козмин Моци говори преди заминаването
...... с Рома. Атмосферата може само да помогне на играчите. Много е добре да играеш при такава атмосфера и пред толкова много публика“, заяви бившият защитник.
Техническият директор на Лудогорец Козмин Моци не остана доволен
...... ако всички са здрави, Лудогорец ще изглежда много по-добре". Генчев: Не показахме, че искаме победата повече от противника "Мачът се реши след едно статично положение"




