... положения, но вратарят се справи много добре". "Това е заслуга на момчетата и треньорите. Ако съм донесъл късмет на момчетата, ще бъда щастлив”, каза Михайлов.
... положения, но вратарят се справи много добре". "Това е заслуга на момчетата и треньорите. Ако съм донесъл късмет на момчетата, ще бъда щастлив”, каза Михайлов.