... мач за ЦСКА. За мен той не заслужаваше да бъде в този клуб. Най-нормално беше да се разделят двете страни по взаимно съгласие", завърши Петров.
... мач за ЦСКА. За мен той не заслужаваше да бъде в този клуб. Най-нормално беше да се разделят двете страни по взаимно съгласие", завърши Петров.