... От 3 седмици е така и късмет, че все още не е пострадало дете", написа Валя Кънчева във Фейсбук групата "Писмо до кмета на Русе".РЕКЛАМА
... От 3 седмици е така и късмет, че все още не е пострадало дете", написа Валя Кънчева във Фейсбук групата "Писмо до кмета на Русе".РЕКЛАМА