... защо ви казваме, че имаме искаме да влезем в ЕС най-късно до 5 години!Затова всички в "МАКЕДОНСКИ КОНЦЕПТ" искаме да върнем славата на македонците !!!
... защо ви казваме, че имаме искаме да влезем в ЕС най-късно до 5 години!Затова всички в "МАКЕДОНСКИ КОНЦЕПТ" искаме да върнем славата на македонците !!!