... на защитници". Дембеле: Отиваме в Мюнхен, за да спечелим. Пак ще играем атакуващо Французинът смята, че двата отбора няма да се пестят и в реванша
... на защитници". Дембеле: Отиваме в Мюнхен, за да спечелим. Пак ще играем атакуващо Французинът смята, че двата отбора няма да се пестят и в реванша