... си публикува нова сметка – от 2 лв. за лед. „Понеже съм много голям бохем си поръчах още една, но този път голяма!“, пише мъжът.
Летовник Изръси - Новини
След разразилата се сага със златните пържоли продънили джоба на
...... искат пари за лед в заведение. Дай една кофа с лед! Да се почувствам тежък!", гласи съобщението на Юри Николов към снимката на касовата бележка.


