... това, което се случва в българския съд, никаква мечта за България нямам. Всичко ми убихте. За нищо не ви вярвам. Пиши "Беларус" и да бягаме."
... това, което се случва в българския съд, никаква мечта за България нямам. Всичко ми убихте. За нищо не ви вярвам. Пиши "Беларус" и да бягаме."