... че има такса. Това е грешка, от която човек губи. По-добре е парите да се сменят от 1 януари, когато ще бъде без такса", посочи Николов.
... че има такса. Това е грешка, от която човек губи. По-добре е парите да се сменят от 1 януари, когато ще бъде без такса", посочи Николов.