... "Нашенец"?„Вий си мислите, че всичко знаете, че всичко сте разбрали, мислите си само, ама то не е тъй, не е тъй“ - много хубава реплика.
... "Нашенец"?„Вий си мислите, че всичко знаете, че всичко сте разбрали, мислите си само, ама то не е тъй, не е тъй“ - много хубава реплика.