... "няма нищо по-хубаво от лошото време" и наздраве", шеговито коментира Мария Игнатова не особено топлото време, с което влязохме в пролет 2026, пише България Днес.
... "няма нищо по-хубаво от лошото време" и наздраве", шеговито коментира Мария Игнатова не особено топлото време, с което влязохме в пролет 2026, пише България Днес.