... ли си онова стихотворение на техния идол Вапцаров - с “малка”перифраза накрая: “Та казвам аз,понеже нямаолиои хлябът еот мъката по-чер,един е лозунга:Терора долу!И долу СССР! “
Костов Вземете - Новини
Владимир Костов За първи път от три години прекарах няколко седмици
...... пътищата по които една сладост, погълната днес, носи страдания и нещастия в идните дни. Залог е бъдещето на всеки от нас. И това на България.

