... село. След това ще мисля за следващия сезон. От моя гледна точка е задължително да имаме мотивация. Ако президентът пожелае, то ще остана“, завърши Колев.
Колев Благодаря - Новини
Старши треньорът на Локомотив София благодари на своите футболисти за
...... и хапехме“, продължи старши треньорът. „Доволен съм, но тепърва предстои да се стиковаме. Добри футболисти имаме и можем да направим по-сериозен отбор напролет“, завърши Колев.


