... селяк би паркирал така. Ти малоумен селяк ли си, че го оправдаваш?", написа обаче мъж под коментара му. Други също се включиха с този аргумент.
Кола Блесна - Новини
Поредна кола се отказа от асфалта и реши да се
...... №8 в столичния квартал "Люлин 7", които са по булевард "Джавахарлал неру", съобщава Надежда Дойчева, която разпространи и кадрите.Снимки: Nadezhda Doycheva / Facebook, "Нагли шофьори в София"
Водач на малък автомобил успя да възмути десетки сливналии със
...... да ги глобява за неправилно паркиране, така се получава“, коментира Велико Вицов.Засега няма информация дали шофьорът е бил санкциониран по Закона за движение по пътищата.



