... помисля, че сме едва в началото на лятото, а „Despacito“ извира отвсякъде, ми идва да съм от Перник и да си пусна „Trepni“ feat. Джъстин Бийбър.
... помисля, че сме едва в началото на лятото, а „Despacito“ извира отвсякъде, ми идва да съм от Перник и да си пусна „Trepni“ feat. Джъстин Бийбър.