... за Купата на Германия и елиминира Борусия. "Мачът за Купата е зад нас. Тогава играхме добре, но загубихме заради нещастни обстоятелства", категоричен е Нико Ковач.
... за Купата на Германия и елиминира Борусия. "Мачът за Купата е зад нас. Тогава играхме добре, но загубихме заради нещастни обстоятелства", категоричен е Нико Ковач.