... малкото в света, която никога не е имала жена избран лидер. Това е малко нелепо. Искам да кажа, че избираме от половината таланти на страната.
... малкото в света, която никога не е имала жена избран лидер. Това е малко нелепо. Искам да кажа, че избираме от половината таланти на страната.