... се добре. Не бях по-изморен от нормално. Всеки, който е в отбора трябва да има респект към треньора", завърши румънецът изказването си пред БНТ след срещата.
... се добре. Не бях по-изморен от нормално. Всеки, който е в отбора трябва да има респект към треньора", завърши румънецът изказването си пред БНТ след срещата.