... от предишното ръководство на града.И ще помолим ГЕРБ повече да не пускат дъжд и да не си хвърлят боклуците, че развалиха столицата!Аман от мръсни номера!
Квартал Гражданите - Новини
Голяма част от блоковете строени по времето преди 1989 година
...... си, че е "Обеля"... всичко е обелено! - Тънките процепи са, като за стрелци с лъкове.- Не е истина!!!- Ужас!- "Обеля"-2, това са високите блокове!
Хората в столичния квартал Лозенец сигнализираха че имат нов и
...... зимата на 1973 година. Сензационни снимки отпреди близо половин век, на които се вижда невероятната гледка, публикува в профила си във Фейсбук столичанката Маня Андреева.
Мост осъмна без парапети Жители на столичния квартал 8220 Слатина 8221 ни сигнализираха
...... за безопасността на хората. Не се знае кога ще бъде премахнат и кога ще бъде заместен с нов мост. loading... #SC_TBlock_381491 a { font-family: Roboto!important; }




