... "Не съжалявам за нищо след това реми. Свършихме една много добра работа. Успяхме да направим два равни мача с един от най-силните тимове в Европа".
... "Не съжалявам за нищо след това реми. Свършихме една много добра работа. Успяхме да направим два равни мача с един от най-силните тимове в Европа".