... и този мач беше 50 на 50. Разочаровани сме, защото искахме да спечелим трофея. Поздравления за противника и съм горд с моите футболисти", завърши Веласкес..
... и този мач беше 50 на 50. Разочаровани сме, защото искахме да спечелим трофея. Поздравления за противника и съм горд с моите футболисти", завърши Веласкес..