... ли си онова стихотворение на техния идол Вапцаров - с “малка”перифраза накрая: “Та казвам аз,понеже нямаолиои хлябът еот мъката по-чер,един е лозунга:Терора долу!И долу СССР! “
Кажат Хлябът - Новини
Това коментира икономистът и анализатор Евгений Кънев във Фейсбук Знаем че
...... ли си онова стихотворение на техния идол Вапцаров - с “малка”перифраза накрая: “Та казвам аз,понеже нямаолиои хлябът еот мъката по-чер,един е лозунга:Терора долу!И долу СССР! “
Въпреки че намаленото ДДС беше обнародвано днес според МИ купуваме
...... се случва, дори и преди влизането на мерките в сила“, каза още Маргаритов.Той съобщи, че Комисията за защита на потребителите не спира да извършва прове



