... Усещането ми е, че никой от ДАНС не е подписал тази информация, защото е имало известна доза срам, че агенцията се занимава с подобни глупости.
... Усещането ми е, че никой от ДАНС не е подписал тази информация, защото е имало известна доза срам, че агенцията се занимава с подобни глупости.