... бие. Няма нужда да се коментира. Ако се налага – оставям топката и друг я взима. Най-важното е да има резултат и да побеждаваме"./Из. БТА
... бие. Няма нужда да се коментира. Ако се налага – оставям топката и друг я взима. Най-важното е да има резултат и да побеждаваме"./Из. БТА