... вчера сутринта, ползва се от хората и аз редовно я проверявам дали има вода. За по-сигурно от днес ще има и втора водоноска, каза кметът.
... вчера сутринта, ползва се от хората и аз редовно я проверявам дали има вода. За по-сигурно от днес ще има и втора водоноска, каза кметът.