... маите са наричали свой дом. Най-страшното? Подобно на маите, ние може да не осъзнаем последствията от нашите действия, докато не стане твърде късно да се спасим.
... маите са наричали свой дом. Най-страшното? Подобно на маите, ние може да не осъзнаем последствията от нашите действия, докато не стане твърде късно да се спасим.