... бяло и зимата винаги я е било срам, защото била единствената, която пие бяло. Жени е изключително горда от вътрешната си трансформация, пише „България Днес“.
... бяло и зимата винаги я е било срам, защото била единствената, която пие бяло. Жени е изключително горда от вътрешната си трансформация, пише „България Днес“.