... кв. "Проучване". Там заради наличие на замърсяване с ешерихия коли водата бе спряна.Четирима перничани са в болница заради натравяне - пили вода от чешмата. /news.bg
... кв. "Проучване". Там заради наличие на замърсяване с ешерихия коли водата бе спряна.Четирима перничани са в болница заради натравяне - пили вода от чешмата. /news.bg