... са ѝ завиждали. На това твърдение Краси отговори: "По-лошо от женска злоба и завист няма. Уверявам се за не знам кой път вече". Изображение: https://www.instagram.com/bambibambinson/
... са ѝ завиждали. На това твърдение Краси отговори: "По-лошо от женска злоба и завист няма. Уверявам се за не знам кой път вече". Изображение: https://www.instagram.com/bambibambinson/