... Подали сме жалба до екоинспекцията”, каза Стойчо Стойков в ефира на „Здраве, България”. От Общината отговориха, че и шестте контейнера за боклук се изхвърлят редовно.
... Подали сме жалба до екоинспекцията”, каза Стойчо Стойков в ефира на „Здраве, България”. От Общината отговориха, че и шестте контейнера за боклук се изхвърлят редовно.