... „Оставка!“ протестиращи се събраха в пространството между сградата на Народното събрание и президентството тази вечер в защита на българския лев. В района има засилено полицейско присъствие.
... „Оставка!“ протестиращи се събраха в пространството между сградата на Народното събрание и президентството тази вечер в защита на българския лев. В района има засилено полицейско присъствие.