... от евро-атлантическите структури и стремеж към някакъв неясен неутралитет? Няма ли най-сетне здравият разум у българина да заработи? Напред към бъдещето или назад към руско-севернокореския модел? Фрог нюз
Загуба Население - Новини
В периода между последните две преброявания населението в област София
...... сто от населението на област София (столица) е с българско гражданство. От тях 0,9 на сто са с двойно гражданство – българско и друго. Източник БТА
Япония регистрира рекордна загуба на местно население през 2016 г
...... под 1 млн., докато са починали 1.3 млн. души. Скоростта на намаляването на населението ще се увеличи в бъдеще с остаряването на поколението на "бейбибумърите".


