... сепаратистите. Според Москва присъствието им в тези точки “няма никакво положително влияние върху процеса по регулиране на конфликта” и продължаването на мандата им е “ненужно”.
... сепаратистите. Според Москва присъствието им в тези точки “няма никакво положително влияние върху процеса по регулиране на конфликта” и продължаването на мандата им е “ненужно”.