... да не могат да използват абревиатурата ДПС. "Както са се явили на изборите, така трябва да се изписват. Както се изписваме ние", заяви бившият премиер Борисов.
... да не могат да използват абревиатурата ДПС. "Както са се явили на изборите, така трябва да се изписват. Както се изписваме ние", заяви бившият премиер Борисов.