... мисъл, обаче не ми дава мира.Ако някой е решил да пенсионира проф. Кантарджиев, да го беше направил с церемония и награда.Той заслужава поне това уважение!
... мисъл, обаче не ми дава мира.Ако някой е решил да пенсионира проф. Кантарджиев, да го беше направил с церемония и награда.Той заслужава поне това уважение!